У поліції назвали мотив замовлення вбивства – продаж заміського комплексу відпочинку

25.11.2020

 

Для того, щоб продати спільний заміський комплекс відпочинку та одноосібно заволодіти коштами, – такий мотив вбачають поліцейські у 41—річного бізнесмена з Житомирщини, який за 15 тис. дол замовив убивство партнера.

Про це розповів начальник ГУ Національної поліції в області Юрій Олійник:

"41-річний мешканець Житомирщини, маючи тривали конфлікт із бізнес-партнером спланував вирішити сої фінансові проблеми шляхом усунення партнера. У двох підприємців був заміський комплекс відпочинку. Замовник спланував фізично ліквідувати партнера, щоб потім продати бізнес та заволодіти коштами одноособово".

У поліції деталізували, що замовник убивства передав виконавцю фото партнера, а також надав детальну інформацію щодо місця проживання та відпочинку, розпорядку дня тат тижня, звичок, способу життя.

Убивство планували замаскувати під нещасний випадок, точніше самогубство.

Затримали замовника під час передачі частини коштів.

Йому світить до 15 років позбавлення волі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...