У Лугинському районі «чорні» лісоруби знову двічі вкрали дуб

13.02.2020

 

Впродовж двох днів одразу двох нападів «чорних» лісорубів зазнали ліси державного підприємства «Лугинське лісове господарство».

11 лютого лісова охорона Дивлинського лісництва виявила незаконне рубання 10 дерев дуба звичайного, загальною масою 37,15 м куб., розмір заподіяної шкоди становить 259 тисяч грн.

В ході обстеження місця події встановлено, що частину стовбурів дерев зловмисники  розпиляли на колоди довжиною 3 м та вивезли вантажним автомобілем УРАЛ з навантажувачем, який виїхав в напрямку с.Яменець Ємільчинського району.

Наступного дня лісова охорона Літківського лісництва цього ж лісгоспу виявила незаконне рубання 5 дерев дуба.

Маса зрубаної деревини становить 17,37 куб.м, розмір шкоди складає майже 127 тисяч гривень.

Знову ж деревина автонавантажувачем завантажена на автомобіль марки «УРАЛ», котрий виїхав з лісу поблизу населеного пункту Діброва Лугинського району і потім повернув в напрямку Коростенського району.

Крім того, на місці скоєння злочину виявлено чіткі відбитки протекторів шин позашляховика, що свідчить про те, що злочин вчинено групою осіб за попередньою змовою.

Разом з тим, зріз дерев в цьому випадку та в кількох попередніх випадках крадіжок лісу є ідентичними, що свідчить, про те, що злочини вчиненні однією групою осіб.

На місце події викликано слідчу групу Лугинського відділення Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області. Ведуться слідчі дії.

Нагадаємо, у Лугинському районі чорні лісоруби напали на лісівників зі світло-шумовими гранатами


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...