Прокурори просять для Іващенка 6 років тюрми

9.04.2012

 

Прокуратура просить суд призначити Валерію Іващенку покарання у вигляді 6 років позбавлення волі. Про це повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко.

За його словами, про це прокурор сказав в ході судових дебатів, які в даний час проходять в конвойної кімнаті Печерського районного суду міста Києва, повідомляє ТСН.

Нечипоренко також заявив, що для іншого обвинуваченого у цій справі, колишнього керуючого санацією Феодосійського судномеханічного заводу (ФСМЗ) Сергія Міхеєва, держзвинувачення просить покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Як відомо, 9 квітня Іващенка доставили до будівлі Печерського райсуду Києва на Хрещатику в автомобілі "швидкої", а не в автозаку. Іващенко знаходився в машині "швидкої" в супроводі конвою, двох лікарів пенітенціарної служби.

Ще два лікарі були в кабіні водія. Нагадаємо, раніше тюремники заявляли, що Іващенко не потребує стаціонарного лікування за межами Київського СІЗО. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...