Прокуратура порушила кримінальну справу по факту отруєння дітей в Малині

3.06.2011

 

Прокуратурою Малинського району за фактом недодержання санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, службової недбалості службовими особами Малинського комбінату громадського харчування (учора, 2 червня) порушено кримінальну справу.

Під час прокурорської перевірки щодо факту отруєння дітей та їх госпіталізації до лікарні встановлено, що до інфекційного відділення Малинської лікарні із смт. Гранітне Малинського району вдень госпіталізовано 14 місцевих дітей (від 8 до 13 років), учнів 2-8 класів Гранітненської загальноосвітньої школи. Лікарями дітям поставлено діагноз «харчова токсикоінфекція», яка супроводжувалася відповідними симптомами та підвищеною температурою.

Напередодні, 1 червня, діти харчувалися у їдальні Гранітненської загальноосвітньої школи, де під час літніх канікул проходять практику.

Організацію харчування школярів, відповідно до договору з відділом освіти Малинської райдержадміністрації, здійснює комбінат громадського харчування Малинської спілки споживчих товариств. Службові особи Малинського комбінату громадського харчування неналежно виконували обов’язки щодо додержання санітарних норм і правил, встановлених з метою запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь. Унаслідок такого порушення під час забезпечення харчування дітей у Гранітнянській загальноосвітній школі 14 учнів школи захворіли на харчове інтоксикаційне отруєння та госпіталізовані до інфекційного відділення Малинської лікарні.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...