Поліція зафіксувала більше 60 випадків споювання дітей на Житомирщині

2.03.2021

 

Серед інших правопорушень, учинених дорослими відносно неповнолітніх – більше 60 фактів доведення дітей до стану сп’яніння.

Про це повідомляє поліція Житомирської області.

– У поточному році працівники територіальних підрозділів поліції області задокументували понад пів тисячі адміністративних порушень, учинених дорослими відносно дітей. 410 правопорушень із цієї кількості пов’язані з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей. Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівки. 61 адмінпротокол стосується доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, - повідомила керівник підрозділу ювенальної превенції Наталія Гончарук.

За результатами роботи ювенальних інспекторів у шкільному середовищі зафіксовані 4 факти систематичного цькування дітей у навчальних закладах (булінгу). Усі вони відображені у відповідних адміністративних протоколах.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...