На Житомирщині за місяць виявили 300 пішоходів-порушників ПДР

6.11.2019

 У жовтні поліцейські припинили близько 6,5 тисяч порушень на дорогах Житомирщини. Майже кожне восьме порушення – це керування транспортним засобом без відповідного посвідчення, ще близько 250 водіїв перебували у стані сп’яніння, алкогольного або наркотичного, а серед незаконослухняних громадян і близько 300 пішоходів.

- Кожне шосте порушення Правил дорожнього руху вчинено водіями мототранспорту: від невикористання мотошоломів до відсутності реєстрації транспортного засобу, - розповідає начальник Управління превентивної діяльності Михайло Сорока. – За таких обставин поліцейські тимчасово затримали близько сотні мотоциклів та скутерів.

Із 250 виявлених на автошляхах області нетверезих водіїв – 102 керували саме мототранспортом. І таке порушення несе у собі потенційну загрозу не меншу (а, можливо, і більшу – саме для водія),  ніж керувати у такому стані автомобілем.
 
Загалом поліцейські під час профілактичних заходів звертали особливу увагу власників мопедів, скутерів та мотоциклів на необхідність їх реєстрації у встановленому порядку. В іншому випадку вони порушують вимоги ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наражають себе на відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 гривень.
 
Відділ комунікації поліції Житомирської області
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...