На Житомирщині службові особи організували незаконну торгівлю неякісним пальним

14.01.2021

 

Службові особи підприємства у Бердичівському районі упродовж 2020 року організували незаконне зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовленого дизельного пального.

Про це повідомили в прокуратурі області:

«У середу, 13 січня, за процесуального керівництва обласної прокуратури,  податковою міліцією області на території підприємства, де виготовлялося, зберігалося та реалізовувалося через автозаправну колонку неякісне пальне, проведено санкціонований обшук».

За результатами обшуку вилучили ємкість із понад 12,5 тоннами фальсифікованого дизельного пального, за попередніми підрахунками, вартістю майже 300 тис. грн.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені паливно-мастильні матеріали та проведення відповідних експертиз.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...