На Житомирщині посадовці митниці організували схему незаконного ввозу авто з Європи

10.07.2020

 

На Житомирщині керівник митного посту разом з підлеглими організували схему «сірого» ввозу вантажних автомобілів та спецтехніки з Європи.

Корупційний механізм організував керівник митного посту разом із трьома підлеглими – головними державними інспекторами.

У 2018-2019 роках працівники митниці допомагали фірмам незаконно ввозити та розмитнювати транспорт на пільгових умовах.

У документах зазначалися недостовірні дані про  технічні характеристики та рік випуску автомобілів. Так вони занижували розмір платежів. А на митниці ніби не помічали невідповідностей.

За ініціативи СБУ були проведені експертизи і перевірки, які засвідчили, що через функціонування корупційного механізму державний бюджет не отримав майже 4 мільйони гривень акцизного збору та ПДВ.

Керівнику митного посту та трьом його підлеглим повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ст. 364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...