На Житомирщині поліція тренувалася звільняти заручників

22.02.2021

 

21 лютого поліцейські провели чергові комплексні тактико-спеціальні заходи, які проходили на територіях чотирьох громад.

Про це повідомляє поліція Житомирської області.

У навчаннях взяли участь структурні, територіальні та спеціальні підрозділи обласного ГУНП, а також представники регіональних служб, безпосередньо підпорядкованих Національній поліції України.

Навчально-тренувальні заходи поліції охопили території Коростишівської, Радомишльської, Малинської та Брусилівської громад і проходили у рамках кількох спеціальних операцій. 

Поліцейські-учасники тренувальних заходів, зокрема, відпрацьовували алгоритм оперативного розкриття незаконного позбавлення волі людини у місті Коростишеві.

За умовним завданням, на одній з вулиць адмінцентру громади група невідомих осіб силоміць заштовхали чоловіка в автомобіль і поїхали геть. Про подію відповідним чином були повідомлені зовнішні наряди поліції, а на виїздах з міста у всіх напрямках були виставлені поліцейські пости, у тому числі з числа працівників Управління поліції охорони в області. За короткий проміжок часу на одній з вулиць правоохоронцям вдалося заблокувати вказаний транспортний засіб. Однак умовні правопорушники застосували зброю, «поранили» поліцейського і поїхали далі.

Залучені до навчань медики оглянули правоохоронця і надали йому необхідну допомогу.

Водночас на місцях обох подій працювали слідчо-оперативні групи ГУНП в області та Коростишівського відділу поліції. Правоохоронці здійснили низку першочергових заходів для встановлення обставин кримінального правопорушення, опитали очевидців, вилучили слідову інформацію та записи наявних камер відеоспостереження, зібрали інші важливі відомості.

У результаті слідчо-оперативних заходів правоохоронці відстежили маршрут руху розшукуваної автівки і встановили місце перебування умовних підозрюваних на території уже Радомишльської громади.

Потенційно небезпечну територію, де знаходились імовірні правопорушники разом із заручником, було оточено силами поліції.

На місце виїхала і працювала слідчо-оперативна група Радомишльського відділення поліції.

До участі у комплексних тренуваннях долучились рятувальники УДСНС в області і медики.

Операцію із затримання правопорушників і звільнення їх заручника провели спецпризначенці КОРДу під прикриттям бійців роти поліції особливого призначення ГУНП та ТОРу Управління патрульної поліції в області.

Згодом фахівці вибухотехнічної і кінологічної служб ГУНП оглянули транспортний засіб підозрюваних, залишений ними поблизу приміщення, в якому вони забарикадувались із заручником.

Увесь час втілення кількох поліцейських операцій у Головному управлінні Нацполіції Житомирщини працював Ситуаційний центр, де фахівці акумулювали й аналізували інформацію та координували роботу задіяних до заходів підрозділів поліції. Окрім того, представники Ситуаційного центру моніторили ситуацію безпосередньо на місці затримання умовних правопорушників.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Щеплення
Сьогодні в Україні в семи областях та місті Київ зроблять перші щеплення від коронавірусу. У перший день працюватиме одна мобільна бригада в одному...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...