На Житомирщині підприємець махінаціями заробив більше пів мільйона на будівництві водогону

14.08.2020

 

У Чуднівському районі підприємство підроблювало документи, щоб збільшити вартість будівництва водогону та станції знезалізнення.

Через це бюджет сільської ради втратив більше 500 тисяч гривень.

13 серпня слідчі оголосили про підозру заступникові директора одного із товариств з обмеженою відповідальністю у привласненні чужого майна у великих розмірах та у службовому підробленні.

Через неодноразове завищення сум виконаних робіт у процесі будівництва в одному із сіл району водогінної мережі та станції із знезалізнення води упродовж червня-вересня 2018 року та червня-липня 2019 року місцевий бюджет сільської ради втратив понад 500 тисяч гривень.

Для власного збагачення службовець товариства, відповідальний за вказану ділянку роботи, вносив до офіційних актів неправдиві відомості.

Йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...