На Житомирщині лісівники ловлять браконьєрів, а міліція їх відпускає?

3.03.2015

 

На Житомирщині лісівники затримали нелегальних лісорубів.

Зловмисники здійснили незаконну рубку 4-х дерев дуба, загальною масою майже 15 кубічних метрів. Лісівники були вражені зухвальством любителів легкої наживи: діаметри пеньків знищених дерев сягали 60см, 70см, 74см та 77см.

Шкода, завдана лісовому господарству, складає 41199 гривень. Незаконну вирубку лісу виявили 27 лютого цього року.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

На місці злочину був затриманий автомобіль ЗІЛ-131, державним номером АМ3481АМ, на який проводилось навантаження незаконно зрубаної деревини.

Лісівники заявляють, що даний автомобіль у вересні 2013 року вже затримувався лісовою охороною в цьому ж лісництві за скоєнням аналогічного лісопорушення. Матеріали  направлялись до Коростенського  міськвідділу міліції, однак із незрозумілих причин винні особи до відповідальності не були притягнуті.

Державне  підприємство «Коростенське лісомисливське господарство» звернулося до Коростенського  міськвідділу міліції з проханням провести розслідування за даним фактом та все ж притягнути винних осіб до відповідальності.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...