На Житомирщині кіберполіцейський за 24 тис. грн пообіцяв владнати порносправу

4.08.2020

 

Інспектора кіберполіції у Житомирі обвинувачують у шахрайстві. Він взяв 24 тис грн за нібито вирішення питання щодо надання виснову про нерозповсюдження порно з комп’ютера чоловіка. Інспектор знав, що експертизою фактів розповсюдження матеріалів порнографічного змісту на належному особі комп’ютері не виявлено, проте висновок все ж продав.

Про це повідомляють у прокуратурі області:

"Інспектор відділу протидії кіберзлочинам в області Департаменту кіберполіції Нацполіції України, достовірно знаючи, що судовою експертизою фактів розповсюдження матеріалів порнографічного змісту на належному особі комп’ютері не виявлено, ввівши в оману, пообіцяв за певну суму «вирішити питання» із експертом про надання саме такого висновку, таким чином підбуривши чоловіка до надання неправомірної вигоди".

У подальшому, одержавши неправомірну вигоду на суму 24 тис грн на свою банківську карту, привласнив кошти, не маючи наміру передавати їх експерту.

Нині вже завершене досудове розслідування за фактом підбурювання до надання неправомірної вигоди експерту та за фактом шахрайства.

Прокуратура Житомирської області підтримуватиме публічне обвинувачення у справі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...