На територію Коростенської колонії підкинули 18 пляшок спиртного

13.05.2015

 

У Коростенській ВК (№71) співробітники не дпустили спробу доставки спиртного до зони, що охороняється.

Про це інформує прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області

11 травня близько 22 години до чергового помічника начальника Коростенської виправної колонії з вартового приміщення надійшло повідомлення про те, що до огорожі установи підійшла невідома особа та здійснила перекид на територію установи пакунків.

На місце події негайно прибули співробітники оперативної групи та чергової зміни та затримали біля відповідної дільниці огорожі на території об’єкту, що охороняється, засудженого М., який збирав перекинуті пакунки та при появі представників адміністрації намагався втекти, але був затриманий.

Під час проведення обшуку засудженого та огляду місця події було виявлено та вилучено 18 пластикових пляшок із спиртовмісною рідиною, ємкістю 0,5 літра кожна, обмотаних прозорою липкою стрічкою.

Особу, яка здійснила перекид забороненої речовини на територію об’єкту, що охороняється, затримати не вдалось.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...