Майор податкової міліції в Коростені за 11,5 тисяч гривень закривав очі на неправильні довідки щодо розподілу «гуманітарки»

17.06.2013

 

Прокуратурою області розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Установлено, що начальник відділення податкової міліції Коростенської ОДПІ, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, вимагав у директора благодійної організації неправомірну вигоду – грошові кошти на суму 11,5 тис грн.

За таку суму керівник підрозділу податкової міліції пообіцяв переробити довідку про результати перевірки по розподілу гуманітарної допомоги та не направляти матеріали до органу досудового слідства.

Майора податкової міліції затримано після передачі вказаних коштів посереднику. 

Неправомірна вигода – гроші на суму 11,5 тис грн вилучено.

Досудове розслідування проводиться слідчим відділом прокуратури області.


Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...