«Коростенський шляхзалізобетон» боргував 775 тис грн. до Пенсійного фонду

6.06.2013

 

Майже 775 тис грн боргу до  Пенсійного фонду підприємство ПАТ «Коростенський шляхзалізобетон»  сплатило лише після розпочатого кримінального провадження.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212-1 (ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ) КК України, у якому прокуратура області здійснювала процесуальне керівництво, закінчено та направлено до суду.

Установлено, що службова особа ПАТ «Коростенський шляхзалізобетон» з грудня 2011 по січень 2013 років умисно ухилилась від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Внаслідок цього управління Пенсійного Фонду України у Коростенському районі недоотримало соціальних внесків на загальну суму майже 775 тис грн.

Кримінальне провадження щодо службової особи ПАТ «Коростенський шляхзалізобетон» розслідувано слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів в області.

Лише у  ході досудового розслідування підприємство відшкодувало завдані збитки у повному обсязі.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...