Глядачі платили за перегляд побиття, ураження струмом і вогнем – в області судитимуть за пропаганду

22.01.2021

 

Інтернет-глядачі на свій смак обирали «гарячий сюжет» – відео з ударами батогом, побиттям кулаками, враженням струмом, вогнем тощо – оплачували перегляд і дивилися.

За пропаганду культу насильства та жорстокості на Житомирщині судитимуть організовану групу із 5 осіб, які виготовили та продавали перегляди ччерез інтернет 27 жорстоких відео.

Про це повідомили у прокуратурі:

«У пятницю, 22 січня, обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 300 КК України.

Організованій злочинній групі у складі п’яти осіб інкримінують незаконну діяльність з виготовлення та розповсюдження через Інтернет-мережу відеороликів, які містять пропаганду культу насильства та жорстокість».

Організатор злочинної групи – раніше судимий житель міста Бердичева. До свого бізнесу він задіяв колишню дружину, спеціаліста у сфері інформаційних технологій та ще двох осіб, які не мали постійного місця роботи та вели асоціальний спосіб життя.

Ділки винайняли окрему квартиру та придбали відеообладнання.

Слідством встановлено, що відео виготовлялося за розробленими організатором «сценаріями».

Протягом серпня 2018 - травня 2020 років організованою групою виготовлено та розповсюджено через мережу Інтернет 27 відеофайлів, які містять пропаганду культу насильства та жорстокість.

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань Нацполіції в області ДСР Нацполіції України.

Крім того, наразі Бердичівським міськрайонним судом розглядається справа щодо трьох із зазначених фігурантів, які, застосовуючи насильство, утримували чоловіка у неволі, примушували його зніматися у створеному відеоблозі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...