Екологи та правоохоронці "полюватимуть" на браконьєрів

9.04.2012

 
У Житомирській області з 5 квітня розпочалась операція «Нерест». 
 
На період нересту риби спеціалісти відповідних управлінь здійснюватимуть заходи державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів у  водоймах на території Житомирської області.
 
У період нересту дозволяється лише любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом, повідомляє прес-служба Мінприроди України.
 
Порушення правил рибальства тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 грн. і попередження або накладення штрафу на  посадових осіб – від 170 до 510 грн.
 
У випадку, коли рибалка під час вилову риби застосовував вогнепальну зброю, електрострум, вибухові або отруйні речовини та інші заборонені знаряддя лову, а також за вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти, громадянин має заплатити штраф від 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.
 
Для посадових осіб штраф за таке ж саме порушення складає – від 510 до 850 грн. 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...