Двоє жителів Житомирщини отримали вирок про ув’язнення через 8 років після подвійного вбивства

29.07.2020

 

 Двох Жителів Житомирщини засудили до довічного ув’язнення та до 10 років позбавлення волі за розбійний напад на будинок підприємця та вбивство його дружини й онука.

Про це повідомляє прокуратура області.

Злочини чоловіки здійснили у липні 2012 року.

Ініціатор (засуджений до довічного ув’язнення), деякий час спостерігаючи за будинком, залучив до співучасті свого знайомого, завчасно розподіливши між собою ролі.

Однак, у ході розбійного нападу ініціатор, проникнувши у будинок, вистрілив у дружину підприємця, її доньку та онука (медики змогли врятувати лише доньку).

Чоловіка 1963 року народження засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю. Також із засудженого на користь потерпілих стягнуто понад 2,5 млн грн матеріальної і моральної шкоди.

У  вчиненні розбійного нападу визнано винним мешканця міста Житомира, 1955 року народження, та призначено йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

Постановлення вироку через тривалий термін після подій обумовлено об’єктивними обставинами. Зокрема, постановлений судом першої інстанції вирок по цій кримінальній справі був скасований апеляційним судом. Крім того, двічі змінювався склад суду, у зв’язку з чим розпочинався новий судовий розгляд.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...