1000 доларів за службу в армії: у Житомирі на хабарі затримали нацгвардійця

19.02.2020

 

Частіше просять хабар за те, щоб людина в армію не потрапила, але трапляються випадки і навпаки.

Так, у Житомирі затримали командира взводу роти конвоювання однієї з військових частин Нацгвардії, який вимагав хабар за підписання контракту про проходження військової служби.

За таку послугу військовий хотів 1000 доларів.

Ще у листопаді 2019 року старший лейтенант НГУ висунув вимогу чоловіку про надання йому 1000 доларів США за безперешкодне зарахування до списків військової частини НГУ та підписання з ним контракту про проходження служби у військовому резерві Національної гвардії України.

18 лютого 2020 року зазначена військова службова особа території м. Житомира одержала неправомірну вимогу, після чого була затримана правоохоронцями в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За такі дії нацгвардійцю «світить» позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...