Житомирянам зменшать платіжки за тепло у березні

26.03.2020

 

За березень 2020 року житомирянам перерахують платіжки за тепло – вартість теплопостачання має бути меншою.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому:

"Зобов’язати комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради провести перерахунок плати за теплову енергію для усіх груп споживачів та послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для населення у березні 2020 року".

Перерахунок відобразять у платіжках за березень, які будуть надіслані у квітні 2020 року.

Нагадаємо, у березні 2020 року оптова ціна на природний газ становитиме 3,40 грн за кубометр (без урахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 14% менше, ніж у лютому 2020 року.

"Це дозволяє регіональним збутовим компаніям забезпечити зниження тарифу на 9-13% у порівнянні з лютим», - заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За інформацією з мерії, 26 березня відбудеться позачергове засідання виконкому, де в тому числі мають і прийняти рішення щодо припинення теплопостачання в закладах освіти з 26 березня та для всіх інших споживачів із 8 квітня.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...