Житомирська ОДА ще не ліквідувала старе управління АПК, а депутати пропонують створити нове

24.12.2020

 

Із 2018 року управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА перебуває в процесі ліквідації. На 24 грудня 2020 року управління в реєстрі значиться "в стані припинення".

Натомість на сесії облради депутат Чорноморець (фракція "За майбутнє") у зв'язку відкриттям ринку землі запропонував у подальшому знову створити окреме управління АПК (зараз воно у складі департаменту).

Губернатор Бунечко пообіцяв вивчити це питання і подумати.

Наразі управління АПК, що перебуває в стані припинення, є стороною у низці судових справ за позовами господарств області.

Зокрема, ТОВ "Птахівник" у 2019-2020 рр. виграло всі судові інстанції щодо стягнення 332 тис. грн компенсації за кредити від держави. Мінагрополітики ці кошти ще у 2012 році перерахувало на рахунок управління АПК, однак гроші з невідомих причин до ТОВ "Птахівник" не дійшли.

Суд визнав протиправною бездіяльність Мінагро та Управління АПК Житомирської ОДА щодо непогашення перед Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю "Птахівник" кредиторської заборгованості та зобов'язав стягнути ці кошти з держбюджету.

Скріншот із порталу opendatabot.ua.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...