Українці під час карантину активніше шукають роботу

24.03.2020

 

 В Україні тривають заходи щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусу, тому перестали працювати кафе, бари, ресторани, тренажерні зали тощо,

За перші 12 днів карантину (12-23 березня) кількість шукачів роботи зросла майже на 60% порівняно з аналогічним періодом у лютому, повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Зміни відбулися практично у всіх вимірах: у розрізі професійних сфер, віковому і гендерному співвідношенні тощо.

"Якщо і протягом 2019 року, і на початок 2020 року найбільш популярними профсферами серед шукачів були "початок кар'єри", ІТ, "телеком" і "продаж", то в березні цей топ-3 змінився. У період з 12 до 23 березня до нього увійшла профсфера "топ-менеджмент", чия частка зросла вдвічі з 5% до 10%. А ось профсфера "початок кар'єри", яка традиційно була лідером за пошуковими запитами, відійшла на 4 місце. У розглянутий період на неї припадало 8% резюме замість 12% у лютому і 13% у 2019 році", - написали в повідомленні.

За словами експертів, збільшилася частка на ринку праці України і досвідчених шукачів, за плечима яких понад 6 років досвіду. Якщо в лютому на них припадало 53% всіх розміщених резюме, то в березні - 67%. А ось доля претендентів початківців без досвіду і таких, які мають стаж до 3 років, навпаки впала: на 8% і 4% відповідно.

Більш активними стали фахівці віком 30-40 років, 40-50 років та 50-60 років.

"Причому перша навіть зайняла провідну позицію в кількості розміщених резюме. Тоді як раніше активнішими в питанні пошуку роботу були фахівці віком від 18 до 30 років", - ідеться в релізі.

Окрім цього, досить відчутно зросла частка резюме, які розміщають чоловіки. В лютому на них припадало 53%, а у березні вже 63%.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...