У Житомирі обговорили варіанти смарт-спеціалізації області

22.08.2019

 Представники науки та бізнесу області обговорили шляхи задля посилення конкурентних переваг Житомирщини варіанти смарт-спеціалізації.


Круглий стіл відбувся нещодавно в ОДА у рамках розроблення проєкту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Участь у заході взяли заступник директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Наталія Арендарчук, члени тематичних підгруп «Ініціативне підприємництво», «Інноваційна наука» та «Зацікавлена громадськість» з розроблення проекту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Серед учасників круглого столу – представники підприємств області, які розповіли про інновації на виробництвах, проблемні питання, які впливають на їх діяльність та відсутність пропозицій щодо можливостей цих підприємств бути регіональною смарт-спеціалізацією.

Також наприкінці серпня аналогічний захід планується із представниками сільськогосподарських підприємств задля визначення перспективного виду економічної діяльності регіональної смарт-спеціалізації – інноваційного органічного сільськогосподарського виробництва.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...