У Житомирі обговорили варіанти смарт-спеціалізації області

22.08.2019

 Представники науки та бізнесу області обговорили шляхи задля посилення конкурентних переваг Житомирщини варіанти смарт-спеціалізації.


Круглий стіл відбувся нещодавно в ОДА у рамках розроблення проєкту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Участь у заході взяли заступник директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Наталія Арендарчук, члени тематичних підгруп «Ініціативне підприємництво», «Інноваційна наука» та «Зацікавлена громадськість» з розроблення проекту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Серед учасників круглого столу – представники підприємств області, які розповіли про інновації на виробництвах, проблемні питання, які впливають на їх діяльність та відсутність пропозицій щодо можливостей цих підприємств бути регіональною смарт-спеціалізацією.

Також наприкінці серпня аналогічний захід планується із представниками сільськогосподарських підприємств задля визначення перспективного виду економічної діяльності регіональної смарт-спеціалізації – інноваційного органічного сільськогосподарського виробництва.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...