Субсидіантів будуть перевіряти: кого у першу чергу

11.08.2020

 

Найчастіше українці не вказують у декларації наявність нерухомого майна, приховують доходи та великі покупки, наприклад авто. Завдяки цьому хочуть отримати субсидію.

"Торік здійснили окрему перевірку правильності надання допомоги малозабезпеченим сім'ям. Виявили, що громадяни неправомірно отримали допомоги на суму понад 33,2 мільйони гривень. Половину з цих коштів вдалось повернути у державний бюджет", – каже міністерка соціальної політики Марина Лазебна, пише "Вголос".

За її словами, держава має підтримувати незахищених та малозабезпечених людей.

"Прийняли закон про верифікацію соціальних виплат. Її здійснює Міністерство фінансів. Водночас у перевірці отримувачів допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій перейшли на ризик-орієнтований підхід. Перевіряти будемо тільки тих отримувачів, які мають ознаки високого рівня ризику вчинення порушень. Водночас допомогу для родин з дітьми збільшили на 15-20%", – наголосила Лазебна.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...