Ще 112 власників сонячних станцій подали заявки для отримання компенсації від Житомирської ОДА

29.07.2019

Цьогоріч вже 56 жителів Житомирщини, які встановили приватні сонячні станції, отримали на рахунки компенсації від ОДА у розмірі майже 2,7 млн грн. Кожному з цих власників станцій перерахували до 50 тис. грн відшкодування.

Наразі до ОДА надійшло ще 112 заявок від власників станцій, які бажають отримати таку компенсацію з обласного бюджету.

Про це повідомили у департаменті регіонального розвитку ОДА.

Жителі Житомирщини продовжують активно переходити на сонячну енергетику. В області вже працює 310 сонячних електростанцій. Кожен із їх власників може отримати відшкодування за встановлене обладнання. Адже в області успішно працює програма, за якою можна отримати до 50 тис. грн компенсації.

Загалом програмою вже скористалися 134 жителі Житомирщини, які отримали понад 6 млн грн компенсації. Ще 112 заявок на відшкодування знаходиться на розгляді у департаменті.

Кожен, хто встановлює сонячну електростанцію, може отримати компенсацію із обласного бюджету, – 20% від вартості обладнання, але в межах 50 тис грн.

Для того, щоб отримати кошти на встановлення сонячних батарей та електростанцій за власні кошти, необхідно:

1. Вибрати необхідне обладнання у офіційного постачальника і попросити у нього рахунок-фактуру.

2. Придбати і змонтувати обладнання сонячної електростанції.

3. Укласти договір з обленерго.

4. Надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру (накладну), довідку з обленерго про підключення, паспорт і податковий код.

5. Отримати через 14-21 днів компенсацію на особистий банківський рахунок.

Для отримання компенсації при встановленні сонячної станції за кредитні кошти:

- Вибрати необхідне обладнання у офіційного постачальника і попросити у нього рахунок-фактуру.

- Відвідати державний банк і оформити кредит.

- Купити і змонтувати обладнання.

- Укласти договір з обленерго.

- Надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру (накладну) довідку про підключення з обленерго, паспорт і податковий код.

- Почекати позитивного рішення комісії, після чого на кредитний рахунок надійде компенсація від тіла кредиту.

Компенсуються витрати на наступний перелік обладнання: сонячні панелі, контролери заряду, АКБ, інвертори, системи кріплень до даху, конектори і кабель, електрощит для приєднання панелей до інвертора, прилади обліку, захисне і комутаційне обладнання.

Сонячні електростанції дозволяють забезпечувати будинок електроенергією, а залишок продавати за «зеленим» тарифом, який на сьогодні складає 18 євроцентів за кВт/год (близько 5,5 грн).

За довідками звертайтеся за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...