Росіяни побудують в Житомирі сонячні електростанції

24.04.2013

 

Група VS Energy International приступила до будівництва сонячної електростанції в Севастополі. Її встановлена ??потужність складе 2,2 МВт, а обсяг інвестицій оцінюється майже в $ 10 млн, передає ДеПо.

Будівництвом станції займеться "дочірня" структура ПАТ "Енергетична компанія" Севастопольенерго "- ТОВ" С.Енерджі-Севастополь ", яке було створено в липні минулого року із статутним капіталом у 10 тис. грн.

Аналогічні сонячні проекти також будуть реалізовуватися в Херсоні, Житомирі та Кіровограді.

Знаходяться тут енергопостачальні підприємства "Житомиробленерго", "Херсонобленерго" і "Кіровоградобленерго" за такою ж схемою торік заснували ТОВ "С.Енерджі-Житомир", "С.Енерджі-Херсон" та "С.Енерджі-Кіровоград".

Група VS Energy International є однією з найбільших учасниць енергопостачальних ринку країни. Вона входить в орбіту президента футбольного клубу ЦСКА (Москва) Євгенія Гінера. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...