Росіяни побудують в Житомирі сонячні електростанції

24.04.2013

 

Група VS Energy International приступила до будівництва сонячної електростанції в Севастополі. Її встановлена ??потужність складе 2,2 МВт, а обсяг інвестицій оцінюється майже в $ 10 млн, передає ДеПо.

Будівництвом станції займеться "дочірня" структура ПАТ "Енергетична компанія" Севастопольенерго "- ТОВ" С.Енерджі-Севастополь ", яке було створено в липні минулого року із статутним капіталом у 10 тис. грн.

Аналогічні сонячні проекти також будуть реалізовуватися в Херсоні, Житомирі та Кіровограді.

Знаходяться тут енергопостачальні підприємства "Житомиробленерго", "Херсонобленерго" і "Кіровоградобленерго" за такою ж схемою торік заснували ТОВ "С.Енерджі-Житомир", "С.Енерджі-Херсон" та "С.Енерджі-Кіровоград".

Група VS Energy International є однією з найбільших учасниць енергопостачальних ринку країни. Вона входить в орбіту президента футбольного клубу ЦСКА (Москва) Євгенія Гінера. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...