Реєстрацію єдинників продовжать до кінця кварталу - чиновник

12.01.2012

 
Прем'єр-міністр Микола Азаров сьогодні доручив Міністерству фінансів продовжити реєстрацію єдинників до кінця кварталу, написав на своїй сторінці у Facebook глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, повідомляє Корреспондент.net.
 
Варто зазначити, що зараз, згідно з даними Державної податкової служби України, реєстрація платників єдиного податку закінчується 25 січня.
 
За прогнозами ДПСУ, в цілому на спрощеній системі працюватимуть 1,2 млн платників податків.
 
Між тим, Бродський також повідомив, що парламентська більшість ухвалила в порядок дня на цей тиждень закон про перенесення введення штрафів за нереєстрацію баз даних, який, можливо, приймуть, сьогодні.
 
Нагадаємо, що згідно із внесеними змінами у спрощену систему оподаткування, всі платники поділяються на чотири категорії залежно від обсягу отриманої виручки.
 
Ознайомитися з усіма необхідними документами щодо умов та правил переходу на спрощену систему оподаткування можна на сайті ДПСУ. 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...