Під Житомирською ОДА підприємці протестуватимуть проти чергового наступу на малий та середній бізнес

25.10.2019

"28 жовтня об 11:00 на площі Корольова, під стінами Житомирської облдержадміністрації відбудеться акція протесту проти законів №№ 128 та 129 (колишні законопроєкти №№  1053-1 і 1073). Згаданими ініціативами фактично знищується спрощена система оподаткування для малого та середнього бізнесу. Про початок безстрокових акцій оголосили підприємці 15 міст України. Всі вони вийдуть на центральні майдани у своїх населених пунктах, - йдеться   в анонсі заходу. -   Згаданими законами вводиться обов’язкове використання касових апаратів та податкова звітність. Крім того, вперше в Україні на законодавчому рівні запроваджується інститут «стукачества». Будь-хто може поскаржитися, що підприємець не видав чек, а взамін отримає винагороду від держави за рахунок підприємця. Це ще далеко не всі «ініціативи» нової влади, покликані задушити малий та середній бізнес та дати «зелене світло» великому.

Окрім власне бізнесу, від нових законів потерпатиме і споживач. Адже підприємці нестимуть додаткові витрати на придбання та обслуговування касових апаратів та утримання бухгалтера. Це, в свою чергу, не може не відобразитися на вартості товарів, робіт та послуг. Вони однозначно подорожчають.

Підприємці України в черговий раз просять Президента України отямитися та припинити наступ на малий та середній бізнес. Дані статистики свідчать, що діяльність підприємців цього класу це понад 80% податків до бюджету та робочих місць. Наступним етапом буде масовий протест малого та середнього бізнесу у Києві, на вулиці Банковій, під Офісом Президента 4 листопада".     

 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...