Пенсіонери Житомирщини з 4 березня отримуватимуть субсидію з підвищеними пенсіями

22.02.2019

Пенсіонери, яким нараховується субсидія, отримуватимуть її у монетизованій формі разом з виплатою пенсій.

Про це поінформував, 21 лютого, під час прес-конференції начальник Головного управління ПФУ у Житомирській області Іван Заінчковський.

Вже з 4 березня разом з підвищеними пенсіями жителі області отримають і кошти на комунальні послуги.

«Виплата субсидії пенсіонерам буде забезпечуватися органами Пенсійного фонду. Ми готові до цієї роботи. Сьогодні у нас орієнтовно 25% пенсіонерів отримують субсидію. Виплачувати її будуть разом з нарахуванням пенсії. Або через банківські установи, або через поштові відділення. З 4 березня пенсіонери, які отримують пенсії через банківські установи, отримають на свої карткові рахунки 2 суми: одна – пенсійна виплата, друга – субсидія. Там, де виплата проводиться через Укрпошту, пенсіонери отримають дві відомості – на пенсію і субсидію. У такому разі готівку доставить листоноша або можна самостійно отримати у поштовому відділенні», – зазначив Іван Заінчковський.

Він також наголосив, що пенсіонерам не потрібно нікуди звертатися, Пенсійний фонд оформить все самостійно та нараховуватиме субсидію за тим же механізмом, що і пенсії.

Після одержання коштів жителі області самостійно оплачуватимуть вартість комунальних послуг. Зекономлені кошти в результаті ефективного споживання енергоносіїв залишатимуться у громадян, які вони зможуть використати на власні потреби.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...