Олія та хліб подорожчали на 15%, а одяг і взуття на 10%, – статистика за березень

15.04.2021

 

У березні 2021 року в Житомирській області та загалом по країн подорожчали майже всі продукти та одяг, виключення – лише декілька позицій, які стали дешевшими.

Такі дані опублікували в  управлінні статистики області, де порівняли ціни березня із лютим 2021 року:

"Споживчі ціни в березні 2021р. порівняно з лютим 2021р. по області зросли на 1,5%, по Україні – на 1,7%, з початку року по області – на 3,5%, по Україні – на 4,1%".

Найбільше – на 15,7% подорожчали соняшникова олія, шоколад, соуси, приправи та хліб. Капуста стала дорожчою на 14%, банани – на 12%.

До 5% дорожче в ціні обходилися масло, цукор, м'ясо курей, борошно і крупи, свинина, кондитерські вироби з цукру, яйця, кава, фрукти та овочі в цілому, алкоголь та тютюн.

Є й продукти, які стали дешевшими, але не суттєво: на 1-2% знизилися цина на молоко, оливкову олію та чай.

Також у статистиці заявляють, що плата за комунальні послуги зменшилась на 2,5%, але це відбулось за рахунок здешевлення тарифів на опалення на 24,3%.

Подорожчала і медицина – на 1,1% внаслідок подорожчання амбулаторних послуг на 6,3%.

Зростання цін у сфері транспорту на 1,7% зумовлено, головним чином, подорожчанням палива та мастил на 3,9%, плати за перевезення автодорожнім пасажирським транспортом – на 2,3%.

Також зросли в ціні одяг і взуття на 9,2%, зокрема, взуття – на 10,8%.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...