Олег Ляшко назвав меблеву фабрику «Мірт» на Житомирщині унікальною та зразковою

14.06.2018

 У рамках свого візиту на Житомирщину 13 червня лідер Радикальної партії, народний депутат ВРУ Олег Ляшко відвідав ПП «Меблева фабрика «Мірт», що знаходиться в м. Новоград-Волинський за адресою вул. Лесі Українки, 1А.

Тут з 1992 року  виготовляють столярні вироби та ексклюзивні меблі з натурального дерева цінних порід, екзотичного шпону, з елементами ручної різьби, інтарсії - за індивідуальними замовленнями.  Щорічно фабрика сплачує мільйонні податки і витрачає кошти на благодійність, має партнерів  і замовників у різних країнах, відзначена численними нагородами за високий знак якості. Тут мають можливість працювати учасники АТО  й люди з інвалідністю.   

За словами політика, - це унікальне підприємство, яке є прикладом того, що сировину не можна вивозити за кордон, а необхідно знаходити можливість для її переробки у регіонах. Таким чином вдається забезпечувати населення робочими місцями й розвивати економіку країни загалом. Готова продукція, яка виробляється на вітчизняних підприємствах, коштує в рази дорожче, ніж необроблений ліс та  матеріали, які іноземці готові скупляти буквально за безцінь.

«Сировиною торгують тільки дураки і папуаси. Хочете наш ліс – приїздіть в Україну, створюйте підприємства, завозьте обладнання, давайте людям роботу, гідну зарплату та умови,  платіть податки, - сказав Олег Ляшко. – Ми змусимо увесь світ рахуватися з нашими інтересами. Україна має величезні ресурси, але її сприймають як сировинний придаток. Так не може бути і не буде. Ваша фабрика змогла запустити виробництво міжнародного рівня, я бачу потенціал і вірю, що незабаром увесь світ купуватиме якісні меблі в Новограді-Волинському. Звичайно, треба подбати про те, щоб і наші люди мали такі зарплати і рівень достатку, аби й собі дозволити ліжка, шафи чи стільці від фабрики «Мірт». 

Також Олег Ляшко висловив сподівання, що у його президентському кабінеті будуть меблі саме українського виробництва – з Житомирщини. Втім, уже зараз закликає усіх підтримувати вітчизняного виробника.

Під час зустрічі із керівництвом та колективом фабрики,  народному депутату  в подарунок передали репродукцію картини, для виготовлення якої використали 24 різних порід дерев з усього світу.  

«Я пропоную перенести кабінет Президента України з Банкової у будівлю з більш сприятливою атмосферою – Маріїнський палац. Саме там буде і ця картина», - додав лідер Радикальної партії.

У своєму виступі він зауважив, що завдяки таким підприємствам у містечках і районних центрах, є шанс зупинити трудову міграцію в України, аби молодь не виїздила до Польщі чи Португалії, марнуючи  своє життя на плантаціях, а залишалася у рідних краях, знаючи, що тут зможе  отримувати європейську зарплатню й забезпечувати родину.

«На підтримку таких підприємств ми ввели мораторій на вивіз лісу-кругляка, щоб наші деревообробники були завантажені сировиною. Також  працюємо задля введення пільгового режиму оподаткування, щоб у підприємств були гроші на енергомодернізацію, оновлення основних фондів, підвищення зарплат працівникам, - продовжив Олег Ляшко. -  На прохання директора фабрики, будемо ініціювати у парламенті закон, щоб 50% деревини, заготовленої в області, йшло на потреби саме місцевих підприємств. Моя політика – повернути українців додому. Для цього зарплата в Україні має бути не 120 євро, а хоча б 500, як платять в Польщі за збір полуниці. Ми маємо давати нашим людям роботу в нашій країні. Це цілком можливо, якщо впроваджувати економічну політику Радикальної партії».

Саме зниження податків для виробників деревообробної галузі з 30 до 5% дасть можливість створити більше підприємств в країні та більше робочих місць для українців,  вважає Олег Ляшко.

«Кредити під 30% - це дуже дорого. Не залишаються кошти для розвитку та на нормальні зарплати. Замість того, щоб побиратися за міжнародними позиками, влада має дати дешеві кредити вітчизняним виробникам. Щоб вони купували нове обладнання, менше витрачали на енергоресурси і платили більші зарплати своїм працівникам», - підкреслив політик.

Під час зустрічі із нардепом йшлося й про дефіцит кадрів у країні. Приміром, навіть на фабриці нині є вакантні місця. Тож перш ніж давати повноцінний поштовх для запуску, а точніше відновлення, підприємств і  промисловості в країні, необхідно  передбачити механізми залучення молоді до робітничих професій.

Генеральний директор ПП «Меблева фабрика «Мірт»  Олександр Ющенко провів для Олега Ляшка екскурсію цехами підприємства, де той мав можливість поспілкуватися зі співробітниками.

«Я сьогодні завітав до вас, щоб познайомитися, щоб подякувати, що ви зробили свій вибір на користь України. Кожен з вас заслуговує на краще і разом ми цього обов’язково досягнемо. Треба вірити і треба працювати, - звернувся лідер Радикальної партії Олег Ляшко. – Ціную вашу відданість справі і обіцяю, що настане час, коли таких людей будуть   поважати. От про кого має дбати  влада, а не шукати нові способи розпродати і пограбувати країну. На вас тримається держава і сааме ви  - запорука її успішного майбутнього».

 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...