Очікуються затримки виплати для матерів через брак надходжень у бюджет

16.03.2021

 

Фонд соцстрахування попередив про затримки виплат лікарняних і декретних коштів.

Про це розповіли у Фонді соціального страхування, однак запевнили, що виплати проведуть у повному обсязі, повідомляє Gazeta.ua.

"Тривалість затримки коливається, адже залежить від суми щоденних надходжень до бюджету Фонду. На сьогодні затримка становить 21 робочий день або 1,8 млрд грн, а також непрофінансовані заяви-розрахунки на суму 0,8 млрд грн. Їх термін оплати становить 10 робочих днів відповідно до законодавства", - повідомляють у Фонді.

Там пояснюють, що в листопаді 2020 року фінансували лікарняні та декретні протягом одного робочого дня після отримання заяви-розрахунку від роботодавця, замість 10 робочих днів, визначених законодавством. Однак на сьогодні доходів фонду бракує на покриття всіх прийнятих на фінансування допомог і виплат.

У фонді страхування кажуть, що наявну заборгованість накопичили в грудні через різке зростання видатків.

"Через пандемію суттєво зросли видатки за лікарняними, також на нас було покладено фінансування самоізоляції українських працівників, страхові виплати медикам", - повідомляє фонд.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...