На Житомирщині за 9 місяців створили 1,6 тис нових робочих місць

12.11.2018

На Житомирщині підприємствами, що залучали капітальні та іноземні інвестиції у 2018 році, протягом 9 місяців поточного року створено понад 1,6 тис. нових робочих місць. Найбільша кількість нових робочих місць створена у Житомирському, Попільнянському, Черняхівському, Баранівському районах. 

В області найбільше іноземних інвестицій у таких сферах: сільське, лісове та рибне господарство, промисловість, будівництво та торгівля. Основні інвестиції надходять від Австрії, Великої Британії, Італії, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії та Польщі.

Про це інформує департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА. У 2018 році в Житомирську область інвестують країни Європи у сільське, лісове та рибне господарство, торгівлю та будівництво. Також іноземні інвестиції вкладені у розвиток підприємств, що працюють у добувній та переробній промисловості, а також у науковій, професійній та технічній діяльності.

Підприємствами, що залучали капітальні та іноземні інвестиції у 2018 році, протягом 9 місяців поточного року створено понад 1,6 тис. нових робочих місць. Найбільша кількість нових робочих місць створена у Житомирському (326), Попільнянському (167), Черняхівському (169), Баранівському (125) районах.

З метою поліпшення інвестиційного клімату та активізації зовнішньої торгівлі підприємств області департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА організував проведення ряду зустрічей з іноземними делегаціями, до складу яких входили представники дипломатичних установ та бізнесмени з Республіки Індія, Франції, КНР, Республіки Польща, Німеччини, Литви, Турецької Республіки, США, Великобританії та ін. Під час зустрічей презентувався економічний та інвестиційний потенціал області та обговорювались перспективи реалізації інвестиційних проектів.

За підсумками опрацювання наданої райдержадміністраціями, міськвиконкомами, об’єднаними територіальними громадами інформації, наразі нараховується близько 50 інвестиційних пропозицій (проектів), понад 170 пропозицій незадіяних виробничих приміщень та близько 130 пропозицій вільних земельних ділянок, які можуть бути запропоновані для реалізації інвестиційних проектів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...