На Житомирщині троє учасників АТО отримали стартовий капітал від служби зайнятості для власного бізнесу

16.09.2019

 

У серпні 2019 року у Новоград-Волинському міському центрі зайнятості одноразово допомогу по безробіттю для відкриття власної справи отримали троє безробітних учасники АТО.

Їхні історії успіху і схожі, і різняться водночас. Схожі тим, що, виконуючи роботу військових службовців, отримували матеріальне забезпечення на рівні значно вищому, ніж середньостатистичний розмір заробітної плати по Новоград-Волинському регіону. Тому, звернувшись по допомогу у сприянні працевлаштуванню до міського центру зайнятості, не могли отримати гідної пропозиції підходящої роботи за рівнем заробітної плати.

Але професійний досвід, що передував військовій службі, у всіх різний. Хтось – водій автотранспортних засобів із чималим досвідом роботи, а хтось має досвід військовослужбовця понад 14 років. Незважаючи на чимало пропозицій актуальних вакансій кар’єрними радниками центру зайнятості, для цих безробітних вони не були підходящими варіантами. Проте і у Віктора, і в Миколи, і в Олександра були цікаві бізнес-ідеї, які вони прагнули реалізувати у випадку відсутності перспективи працевлаштуватись за набутими до військової служби професіями.

Фахівці центру зайнятості Наталія Мізернюк, Наталія Гаврикова і Галина Васянович радили безробітним громадянам - майбутнім підприємцям опрацьовувати вакансії, що пропонувались на індивідуальних прийомах, відвідати семінар “Від ідеї - до власного бізнесу”, отримати професійну консультацію із застосуванням психодіагностичного тестування та навчання дистанційно за програмою “Підприємець-початківець” у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Так, успішним виходом із ситуації безробіття та успішним стартом для Віктора став бізнес-проєкт на тему «Вирощування лохини високорослої», для Миколи – «Надання послуг автоелектрика», а для Олександра – «Пасажирські перевезення на таксі».

Тож результатом цілеспрямованої взаємодії безробітних громадян та кар’єрних радників наразі є їх реєстрація суб’єктами підприємницької діяльності – ФОП.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...