На Житомирщині приватне підприємство 20 років незаконно користувалося ставом площею 119 га

11.12.2019

Прокуратура повернула до державної власності став площею понад 119 га у Ружинському районі. Його вартість – близько 20 млн грн.

Позов прокуратури рішенням господарського суду Житомирської області від 04.12.2019 задоволено у повному обсязі.

Під час приватизації державного підприємства (1999 рік) на території Вербівської сільської ради Ружинського району до статутного капіталу новоствореного сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства не увійшли водні об’єкти, які належать до державної власності та не підлягають приватизації.

Проте акціонерне товариство (згодом товариство з додатковою відповідальністю) продовжувало протиправно користуватися ставом площею. Саме цей став свого часу, за рішенням сесії Ружинської райради, було надано у постійне користування для риборозведення на промисловій основі державному підприємству ще до початку приватизації та зміни форми власності.

Відповідно до законодавства, приватне товариство не може набути права постійного користування земельною ділянкою без встановлення строку, яка перебуває у державній чи комунальній власності.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...