На Житомирщині приватне підприємство 20 років незаконно користувалося ставом площею 119 га

11.12.2019

Прокуратура повернула до державної власності став площею понад 119 га у Ружинському районі. Його вартість – близько 20 млн грн.

Позов прокуратури рішенням господарського суду Житомирської області від 04.12.2019 задоволено у повному обсязі.

Під час приватизації державного підприємства (1999 рік) на території Вербівської сільської ради Ружинського району до статутного капіталу новоствореного сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства не увійшли водні об’єкти, які належать до державної власності та не підлягають приватизації.

Проте акціонерне товариство (згодом товариство з додатковою відповідальністю) продовжувало протиправно користуватися ставом площею. Саме цей став свого часу, за рішенням сесії Ружинської райради, було надано у постійне користування для риборозведення на промисловій основі державному підприємству ще до початку приватизації та зміни форми власності.

Відповідно до законодавства, приватне товариство не може набути права постійного користування земельною ділянкою без встановлення строку, яка перебуває у державній чи комунальній власності.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...