На Житомирщині комісія оцінить 59 проектів для реалізації у 2019 році за кошти ДФРР

3.05.2019

 Протягом тижня регіональна комісія має оцінити 59 проектів, які громади та райони Житомирщини подали для реалізації у 2019 році за кошти ДФРР.

Таке рішення прийняли  2 травня на засіданні комісії під керівництвом заступника голови ОДА Романа Щебетова.

«Відповідно до визначених технічних завдань, до оцінки допускаються 59 поданих проектів. Принцип оцінювання не змінився – для членів комісії створені кабінети експертів на онлайн-платформі, де вони зможуть виставити свої оцінки. Кожен член комісії оцінюватиме усі проекти за 5 критеріями до 10 травня. Після закінчення оцінювання комісія збереться знову і підіб’є підсумки», – зазначив Роман Щебетов.

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, серед проектів, які будуть оцінюватися, такі: 35 проектів у галузі освіти, 7 – охорони здоров’я, 10 – спортивної інфраструктури, 4 – культури, 2 – зі створення ЦНАПів, 1 – з модернізації екстреної медичної допомоги.

Члени комісії розглядатимуть проекти з огляду на масштаб дії, ступінь впливу проекту на вирішення проблеми, інноваційність, рівень спроможності співфінансування з місцевого бюджету, соціально-економічну спрямованість.

Крім того, цьогоріч продовжиться реалізації 34 перехідних проектів з минулого року на загальну суму 144,6 млн грн.

Нагадаємо, на 2019 рік Житомирській області передбачили з ДФРР 278 млн грн, що на 50 млн грн більше, ніж у 2018-му.

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...