На Житомирщині доходи місцевих бюджетів зросли на 531 млн грн

12.10.2018

 За 9 місяців 2018 року доходи місцевих бюджетів Житомирської області зросли на 531 млн грн або +26% до відповідного періоду минулого року.

Про це зазначив т.в.о. директора департаменту фінансів ОДА Леонід Мініч під час наради із керівниками фінансових органів області вчора, 11 жовтня.

 

Представники фінансових органів РДА, міст та ОТГ обговорили завершення 2018 бюджетного року та особливості формування місцевих бюджетів на 2019 рік.


Леонід Мініч зупинився на основних цифрах виконання бюджету за 9 місяців: «До загального фонду місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року надійшло 4 млрд 237,9 млн грн. План з урахуванням уточнень перевиконаний на 186 млн грн +4,6%. Крім того, за 9 місяців уже внесли зміни до затверджених планів на 345 млн грн. Тобто перевиконання затверджених планів складає 531 млн грн. У порівнянні із відповідним періодом минулого року доходи місцевих бюджетів зросли на 26%».

 

Також т.в.о. директора департаменту фінансів ОДА акцентував на тому, що для того, аби у наступному році не було проблем із виплатою заплати працівникам бюджетної сфери, представники фінансів мають проектувати реальні плани щодо доходів у місцеві бюджети.

 

Заступник департаменту фінансів ОДА Вадим Турський наголосив на особливостях під час формування місцевих бюджетів на 2019 рік. Зокрема, фінансисти мають врахувати підвищення державних соціальних стандартів, якими передбачено:

 

 - підвищення мінімальної заробітної плати та встановлення її з 1 січня 2019 року у розмірі 4173 грн – ріст до попереднього року на 12,1%;

 - встановлення прожиткового мінімуму на одну особу у розмірі з 1 січня 1853 грн, з 1 липня – 1936 грн, з 1 грудня – 2027 грн.

 

Нагадаємо, що за підсумками першого півріччя 2018 року Житомирська область знаходилася у трійці областей із найвищими темпами зростання фактичних надходжень податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у місцеві бюджети.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...