На Житомирщині автоматично перепризначать субсидію для майже 83 тис. домогосподарств

13.05.2019

 З травня місяця органи соціального захисту розпочали працювати над переоформленням субсидій для жителів області. Ті домогосподарства, які не мають заборгованості за житлово-комунальні послуги, будуть переоформлені автоматично без додаткових звернень. 


«На наступний період у травні субсидію мають перепризначити без звернень для 82,4 тисяч домогосподарств області», – сказав заступник голови ОДА Ярослав Лагута під час селекторної наради Міністерства соціальної політики України.

Під час селекторної наради з питання призначення житлових субсидій на наступний період у травні проточного року Міністр соціальної політики України Андрій Рева наголосив, що і надалі паралельно існуватиме дві форми – готівкова та грошова.

Також обговорювали питання вибору форми субсидії для громадян. Якщо комусь зручніше отримувати субсидію у готівковій формі, коли кошти приходять на банківський рахунок одержувача і автоматично перераховуються на оплату комунальних послух, то такий субсидіант може звернутися із заявою до органів соціального захисту. За заявою його переведуть на обрану форму.

За інформацією управління Ощадбанку в Житомирській області, у період з 12 квітня до 6 травня виплачено субсидію в готівковій формі 30,4 тисячам домогосподарств на суму 54,4 млн грн. А це 90% від отримувачів за квітень 2019 року.

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області в свою чергу повідомляє, що в області забезпечили виплату житлових субсидій у готівковій формі за лютий у березні 87 тис. пенсіонерів області, за березень у квітні – 91,8 тис. пенсіонерів, за квітень у травні – 88,3 тис. пенсіонерів.

 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...