"Ми сформували реальний перспективний план розвитку Житомирщини", - Гундич

15.03.2019

 Керівник області розповідав про Раду регіонального розвитку, що відбулася у Житомирі 11 березня.


 «Ще до засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини об’їхав близько 50 громад області, де проводили виїзні засідання Ради. Для мене було дуже важливо не просто формально виконати доручення Президента України, яке отримали у листопаді, а реально включити об’єкти, які хочуть люди. Ми робили все для того, щоб почути: що хочуть люди, які проекти вони бачать, що їм важливо, що їм болить, що їх турбує. І далі будемо втілювати цей перспективний план», – сказав голова ОДА.

За словами Ігоря Гундича, за ці 50 поїздок до об’єднаних територіальних громад вдалося максимально зробити так, щоб ті пропозиції, які надавалися до перспективного плану розвитку, були реальними.

«Ми обговорили пропозиції до плану з людьми. І громадськість, і бізнес в районах, в об’єднаних громадах чули, що ми обговорювали, і брали у цьому активну участь. І мене це, як керівника області, не може не радувати, тому що навіть 11 березня на підприємстві «Кромберг енд Шуберт» з’їхалося більше 3 тисяч людей. Це були представники бізнесу, громадськості, активісти, вчителі, лікарі. Це була велика кількість людей, які почули, що ми плануємо і яким чином у 2019-2021 роках буде розвиватися область», – наголосив Ігор Гундич.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...