Майже 3 мільйонів надійшло до бюджетів Житомирщини за надані адмінпослуги у сфері земельних відносин

16.10.2018

 З початку 2018 року фахівці Держгеокадастру області спрямували до місцевих бюджетів регіону 2,825 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

 

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.

 

Найбільші надходження коштів – 2,329 млн грн – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали 26,4 тис. таких документів.

 

Загалом з початку року фахівці Держгеокадастру Житомирщини надали громадянам 176,3 тис. адміністративних послуг. Переважну більшість з них – 145,3 тис., або 82% від загальної кількості –  громадяни отримали на безоплатній основі. Найбільшою популярністю серед безоплатних адмінпослуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки, а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки – 46,3 тис. та 44,6 тис. послуг відповідно.

 

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...