Крок назад на 5 років: інвестиційна привабливість України впала до рівня 2015 року

2.07.2020

 

Індекс інвестиційної привабливості України у 2020 році впав до рівня 2015 року. Нині він становить 2,5 бали з 5 можливих. Індекс перебуває у негативній площині.

Про це йдеться в результатах дослідження, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією, пише УП:

"Настрої генеральних директорів суттєво погіршилися. Так, тільки 4% опитаних вважають інвестиційний клімат сприятливим, тоді як у попередній хвилі таких було 17%. Більшість, а саме 62% вважають поточний інвестиційний клімат несприятливим, а ще 34% – нейтральним".

55% директорів помітили погіршення інвестиційного клімату.

До проблем, що негативно впливають на бізнес-клімат, віднесли слабку судова система, відсутність зрушень у боротьбі з корупцією та значний вплив тіньової економіки додалися нові фактори.

У бізнесі відмічають політичну та економічну нестабільність в Україні, підвищення податкового тиску та зміни податкового законодавства, призупинення реформ.

Читайте також: Президентська партія має найнижчий рейтинг за часів її існування, – опитування.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...