Грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ збільшили: 70% від соціальної допомоги на кожну дитину

1.07.2019

Уряд врегулював питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом «гроші ходять за дитиною».

Відтепер грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ збільшене і не має обмежень у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

26 червня, Уряд на засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків».

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів тепер буде збільшено грошове забезпечення для батьків-вихователів у дитячих будинках сімейного типу, прийомних батьків. Якщо раніше це було 35% від  соціальної допомоги на кожну дитину з обмеженням не більше 5-ти прожиткових мінімумів, то тепер батьки отримуватимуть 70% від соціальної допомоги на кожну дитину», – зазначають у Службі у справах дітей ОДА.

Нагадаємо, що на Житомирщині наразі функціонує 42 дитячі будинки сімейного типу та 186 прийомних родин. Так у дитячих будинках сімейного типу  виховують 277 дітей, а у прийомних родинах – 365 дітей.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...