Депутати проголосували за зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирщини на 2019 рік

1.08.2019

 Під час 25-ї позачергової сесії облради депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік.


За це проголосували 43 депутати сьогодні, 1 серпня.

Зокрема, вносяться зміни до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Серед основних змін обласної програми підтримки бізнесу, за якою підприємцям Житомирщини щомісяця компенсують облікову ставку НБУ:

 - відшкодування не надаватиметься господарствам, які мають обсяг більше 200 га землі;
- при оцінюванні комісія надаватиме пріоритет підприємствам, які придбали вітчизняне обладнання;
- можливість проведення комісією моніторингу цих інвестиційних проектів із виїздом на підприємства для ознайомлення з результатами роботи.

Також Програму доповнили підрозділом «Оновлення інфраструктури, обладнання та матеріально-технічної бази ВНЗ області ІІІ-IVрівнів акредитації та комунальних закладів області».

У межах коштів, передбачених обласним бюджетом, заклади Житомирщини зможуть проводити будівництво (реконструкцію), ремонт об’єктів інфраструктури, оновлювати навчально-методичне і спортивне обладнання, покращувати матеріально-технічну базу.

Нагадаємо, що депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік, а на початку сесії відзначили нагородою директорку Музею космонавтики.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
Крізь біль, піт та тремтіння м’язів – у Житомирі 5 годин тривала запекла боротьба за перемогу у Чемпіонаті з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ...