Депутати проголосували за зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирщини на 2019 рік

1.08.2019

 Під час 25-ї позачергової сесії облради депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік.


За це проголосували 43 депутати сьогодні, 1 серпня.

Зокрема, вносяться зміни до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Серед основних змін обласної програми підтримки бізнесу, за якою підприємцям Житомирщини щомісяця компенсують облікову ставку НБУ:

 - відшкодування не надаватиметься господарствам, які мають обсяг більше 200 га землі;
- при оцінюванні комісія надаватиме пріоритет підприємствам, які придбали вітчизняне обладнання;
- можливість проведення комісією моніторингу цих інвестиційних проектів із виїздом на підприємства для ознайомлення з результатами роботи.

Також Програму доповнили підрозділом «Оновлення інфраструктури, обладнання та матеріально-технічної бази ВНЗ області ІІІ-IVрівнів акредитації та комунальних закладів області».

У межах коштів, передбачених обласним бюджетом, заклади Житомирщини зможуть проводити будівництво (реконструкцію), ремонт об’єктів інфраструктури, оновлювати навчально-методичне і спортивне обладнання, покращувати матеріально-технічну базу.

Нагадаємо, що депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік, а на початку сесії відзначили нагородою директорку Музею космонавтики.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...