Депутати проголосували за зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирщини на 2019 рік

1.08.2019

 Під час 25-ї позачергової сесії облради депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік.


За це проголосували 43 депутати сьогодні, 1 серпня.

Зокрема, вносяться зміни до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Серед основних змін обласної програми підтримки бізнесу, за якою підприємцям Житомирщини щомісяця компенсують облікову ставку НБУ:

 - відшкодування не надаватиметься господарствам, які мають обсяг більше 200 га землі;
- при оцінюванні комісія надаватиме пріоритет підприємствам, які придбали вітчизняне обладнання;
- можливість проведення комісією моніторингу цих інвестиційних проектів із виїздом на підприємства для ознайомлення з результатами роботи.

Також Програму доповнили підрозділом «Оновлення інфраструктури, обладнання та матеріально-технічної бази ВНЗ області ІІІ-IVрівнів акредитації та комунальних закладів області».

У межах коштів, передбачених обласним бюджетом, заклади Житомирщини зможуть проводити будівництво (реконструкцію), ремонт об’єктів інфраструктури, оновлювати навчально-методичне і спортивне обладнання, покращувати матеріально-технічну базу.

Нагадаємо, що депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік, а на початку сесії відзначили нагородою директорку Музею космонавтики.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...