Близько 20 проектів планують реалізувати у Новоборівській громаді

15.02.2019

Одна із перших та найуспішніших громад області – Новоборівська ОТГ – затвердила перспективні проекти, які будуть реалізовувати у 2019-2021 роках. Усі проекти, які реалізували у громаді з початку децентралізації, а також нові, які запланували на найближчі 3 роки, відбуваються завдяки реформі, яку розпочав в Україні Президент Петро Порошенко.

На цьому акцентував голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, 14 лютого, під час засідання Ради регіонального розвитку у Новоборівській ОТГ.

За словами керівника області, Новоборівська громада – одна із тих першопрохідців реформи, ініційованої Президентом, яка не боялась ризикнути та взяти процес розвитку громади у свої руки. І кожен житель це відчуває та бачить кожного дня – в утепленій та реконструйованій гімназії, новому спортмайданчику, молодіжному хабі, сучасних зупинках громадського транспорту, Центрі дитячої та юнацької творчості тощо.

«Новоборівська громада була в першій 10, які об’єдналися у державі. Сьогодні вона зі звичайної селищної перетворилася у сучасну і перспективну, для якої вже звично брати участь у європейських проектах, залучати міжнародні гранти. Понад 30 мільйонів гривень спрямувала держава лише на проекти розвитку громади – реконструкції, утеплення та ремонти. Такого в цих населених пунктах ніколи не було. Тепер перспективна Новоборівська громада бачить перспективний план розвитку, який хочуть втілити люди з допомогою інструментів децентралізації», – сказав Ігор Гундич.

Під час голосування жителі Новоборівської громади разом із головою ОДА Ігорем Гундичем підтримали перспективні плани розвитку ОТГ на 2019-2021 роки. Серед них об’єкти, які вже невдовзі стануть «символами змін»:

- ремонт доріг – Виступовичі/Житомир/Жовтнівка через Небіж; по вул. Незалежності в смт Нова Борова; Фасова;

- реконструкція Новоборівського ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ліцею;

- будівництво амбулаторії;

- будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям;

- створення Центру надання адміністративних послуг;

- будівництво дитячого будинку сімейного типу в с. Старий Бобрик;

- придбання шкільного автобуса;

- створення кабінетів природничо-математичного циклу у Новоборівській гімназії;

- реконструкція вуличного освітлення у с. Валки, с. Фасова, смт Нова Борова;

- реконструкція очисних споруд у смт Нова-Борова;

- установка доочистки води у смт Нова Борова;

- реконструкція водогінних мереж у смт Нова Борова;

- придбання грейдера, асенізаторного автомобіля;

- придбання пожежного автомобіля для Новоборівської МПО;

- будівництво тепличного комплексу;

- будівництво відпочинково-туристичного комплексу;

- реконструкція покрівлі приміщення ЦРД «Казка»;

- термомодернізація Новоборівського Центру розвитку дитини «Сонечко»;

- капітальний ремонт приміщення музичної школи у смт Нова Борова.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...