Близько 2 тисяч багатодітних родин Житомирщини подали заявки для отримання держпідтримки

8.05.2019

Кожна багатодітна родина Житомирщини, в якій є діти до 6 років може скористатися державною фінансовою підтримкою. В області додаткову соціальну допомогу можуть отримувати майже 10 тисяч сімей з дітьми. На кожну третю та наступну дитину до досягнення нею 6-річного віку виплачуватимуть по 1 700 грн кожного місяця. Вже близько 2 тисяч багатодітних родин Житомирщини подали заявки для отримання державної підтримки.

З 1 квітня 2019 року в Україні запроваджена нова допомога багатодітним сім’ям: 1 700 грн щомісяця на третю і кожну наступну дитину. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Міністерство соціальної політики України роз’яснює, що доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини, які виплачуються кожного місяця протягом перших трьох років від народження дитини.

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, в області 9 тис. 757 родин, в яких троє та більше дітей, які мають право отримувати зазначену допомогу. Наразі до органів соціального захисту Житомирщини надійшло близько 2 тисяч заявок від багатодітних сімей щодо оформлення та призначення допомоги на дітей.

Як отримати виплату?

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву  на отримання грошей.

Департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА повідомляє, що органи соціального захисту вже готові приймати заяви від багатодітних родин Житомирщини. При собі потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 грн на третю і кожну наступну дитину.

Нагадаємо, що з вересня 2018 року кожній родині, в якій з’явився новонароджений, безкоштовно видається пакунок малюка з необхідними в перший період життя дитини речами.

З січня 2019 року держава надає грошову компенсацію на послугу няні. Сім’я, яка оформила «муніципальну няню», безповоротно щомісяця отримує ще 1 626 грн.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...