Біля "Житомиробленерго" протестували проти високих тарифів на комунальні послуги. ФОТО

9.10.2014

 

Кілька представників анархо-руху  «Chaotic Good» зранку 9 жовтня влаштували акцію протесту під стінами   "Житомиробленерго".


Таким чином активісти  намагалися привернути увагу  громадськості до подорожчання комунальних тарифів, яке відбувається на фоні масової бідності.

Кажуть, що за даними ООН, 4 з 10 жителів України витрачають 60% своїх сімейних бюджетів на їжу та оплату комунальних послуг.

Останнім часом ситуація через війну на Сході  лише погіршилися, але це не спиняє владу та капіталістів, які виступають спільним фронтом і роблять кроки, які здорочжують вартість життя для широких верств населення.

Хлопці та дівчата з «Chaotic Good» вважають неприпустимим комерціалізацію сфери соціальних послуг та політику введення “економічнообгрунтованих” тарифів, жертвами яких стають прості громадяни.

З гаслом “Ні економії на людях!” активісти із вивернутими пустими кишенями вимагали скасувати підвищення всіх комунальних тарифів, розпочати опалювальний сезон у жовтні, залучати  трудові колективи та  організації до процедури формування комунальних тарифів та, в цілому, до управління підприємствами галузі. У перспективі  це все передбачає  перехід до нульових тарифів та повної оплати комунальних послуг з бюджету.

Активіст Валерій поділився, що подібний захід цього ж дня провели і в столиці, але там учасників планується більше. Водночас, якщо влада й надалі не реагуватиме на зауваження простих  громадян, готові зібрати  і в Житомирі чисельну акцію.

"Чиновники постійно заявляють про впровадження економії, але самі цього не дотримуються. Ви погляньте на передвиборчу кампанію наших кандидатів у нардепи. Сотні тисяч ідуть на агітацію, борди, листівки і це в той час, коли в країні війна, а більшій частині населення буквально доводиться виживати після оплати усіх комунальних послуг, - відзначив Валерій. - Це не припустимо, що для людей, які споживають більше 150 одиниць електроенергії, збільшують вартість оплати".

З собою активісти принесли плакати із закликами до влади, роздавали листівки перехожим.

Юлія ДЕМУСЬ
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...