18 млн гривень відшкодували аудитори після перевірок закупівель

11.01.2021

 

Протягом 2020 року аудитори Житомирщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 18 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж2020 року провели 34 ревізії, 9 перевірок закупівель та 19 державних фінансових аудитів.

Проведеними ревізіями та перевірками закупівель виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 34 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 40 управлінських рішень та впровадили 81 рекомендацію, надану за результатами державних фінансових аудитів. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатом упроваджених рекомендацій налічує понад 26 млн грн.

Правоохоронним органам переданоматеріали 29 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудовихрозслідувань і вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Перед органом прокуратури ініційовано 5 позовів щодо усунення виявлених порушень.

Окрім того, пред’явлено 1 позов до суду щодо відшкодування винними особами втратфінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 131 тис. грн.

 

За вчинені фінансові порушення 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до матеріальної, 10 – до дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...