Житомир - місто брудне, місто прекрасне! ФОТО

1.04.2017

От і наступають перші теплі дні. І це прекрасно, коли все розквітає. Особливо приємно спостерігати, як все прокидається з першим промінням сонця.

Туман дзвенить, після вечірньої прогулянки дощика по місту, і найбільш за все він полюбляє переховуватись коло річок. Так, спустившись до Тетерева, нічого вже не побачиш.

Хотілось познімати якомога більше часоплинів. Але від загальної картинки відволікла доріжка вздовж струмочка, однієї з приток Тетерева. На жаль, там було кучу бруду... Всюди шини, замість нормальної стежки, шкло, і мутна вода в джерельці. Все це наводить на думку, що ми свинки. Причому дуже хороші такі свинки, що полюбляють сало, себто самих себе поїдаємо ментально. 

Але не дивлячись на це, пробудження було чарівним. Туман придавав містичності, павутинки виставлялись ніби експонати в галереї. І навіть виднілись перші квіточки. Все це ще радуватиме наші очі, але до певної пори, коли буде зовсім пізно. 

Чи є ще шанс змотивувати Вас на хороші поступки? Не заради певної вигоди, а заради внутрішнього поклику, який ми ховаємо настільки глибоко, що, здається, викопувати його в людях безнадійно!?


Ярослав Хоркінс

 


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...