Змагання з веслування «Teteriv Dragon» у Житомирі. ФОТО

10.06.2019

Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з веслування «TeterivDragon» у Житомирі 8 червня.

Їх влаштовують уже сьомий раз на території човнової станції в Гідропарку, команда «КРОШУ» долучається втретє. Половина човна – абсолютні новачки у цій справі. Відгукнулися на оголошення і   проходили тренування після роботи. Їх суперники – колеги з інших підприємств, працівники міської ради і студенти з медичного інституту та агроколеджу. 

Загалом у дистанціях на 200 та 500 метрів зійшлося 8 корпоративних, аматорських та професійних команд, які пройшли відбіркові та фінальні запливи на трьох човнах за умовами попереднього жеребкування.

Лише нещодавно у Житомирі в рамках реалізації проекту «ДрагонСіті», який переміг у 2018 року на загальноміському голосуванні Бюджету участі, було придбано 20-місний човен «Дракон»,  випробувати який мала нагоду й команда «КРОШУ».

Завзяті хлопці та дівчата у фіолетових футболках перед стартом збираються і слухають останні настанови капітана – 25-річної Світлани Мілевської. Вона радить бути зібраними і злагодженими, пильними та уважними, поважати один одного та інших учасників.

«Вони вже один колектив, який працює на спільний результат кожен у своїй сфері та на своїй посаді. Зараз у нас якраз йде розширення підприємства і виробничих потужностей, в якому задіяні усі ланки. Подібні змагання – це можливість проявити себе, спробувати  власні сили, побачити колег в іншому статусі. Тут уже нема керівників і підлеглих, а лише неформальне спілкування і командний дух, - говорить PR- менеджер компанії «Кромберг енд Шуберт» Ольга Воєвуцька. – Особисто я пишаюся кожним із них, бо вони виявили бажання спробувати, відвідували тренування, а зараз представляють «Кромберг енд Шуберт» на міському рівні і змагаються за місце в команді на Чемпіонат України та світу. Команда «КРОШУ» сильна тим, що  у її складі виключно працівники підприємства, яких об’єднує одна мета і цінності».

Тендітна Світлана Мілевська зізнається, що для себе веслування на човнах-драконах відкрили лише кілька років тому саме завдяки роботі в компанії, коли збирали першу команду. За цей час вона встигла досягнути значних результатів і виступала за національну збірну на Чемпіонаті Європи в 2018 році. Тоді команда посіла ІІ місце серед 18-країн учасників, здобувши 14 золотих, 18 срібних та 15 бронзових медалей. Конкуренція була понад 2000 осіб. У Житомирі цього року учасників в десять разів менше, але перемогти так само прагне кожен.

Один з організаторів змагань і за сумісництвом тренер  Дмитро Мороз, каже, що «TeterivDragon» - це не просто фестиваль, а відповідальні змагання. Команди змагаються за першість, а найсильніші учасники підсилять команду області на Чемпіонаті країни. Успіхи попередніх років вселяють віру в одних команд, а поразки інших – стимулюють бути кращими за суперників.

Поки «КРОШУ» на воді, з берега їх підтримують колеги, оплесками зустрічають своїх переможців із кожного запливу. Чи змогли б так само – сказати вагаються.

Світлана Мілевська переконує, що нічого складного і страшного у веслуванні на драконах немає. Це дуже видовищно, бо команда працює як один механізм, візуальну картинку єдності  підсилюють голова та хвіст дракона на каное і звук барабана, що  задає ритм.

«Веслування на човнах «Дракон» – неолімпійський вид спорту, який офіційно визнаний в Україні. Житомиру пощастило, бо у нас хороше розташування і є усі умови, щоб займатися і розвивати цей вид спорту. Ми бачимо, що є інтерес, підтримка, а головне – є перспективи і результати. Змагання проводяться, люди абсолютно різних професій і рівня фізичної підготовки приєднуються до нас, - пояснює Мілевська. – У веслуванні задіяні усі групи м’язів – від рук і спини до ніг і стопи. Таким чином, можна тренуватися просто заради гарної спортивної форми і самопочуття. Деякі учасники нашої команди вже підходили з проханням відвідувати тренування й надалі. Перед змаганням мали три тижні підготовки – це 6 занять по годині. Тренери давали певні настанови і рекомендації, до яких варто дослухатися учасникам і командам, аби все вдалося. Після роботи автобус «Кромберг енд Шуберт» доставляв  на тренування і ми відпрацьовували усі технічні моменти. У нас всі зібралися  за власним бажанням і перш за все ми прагнемо активно та корисно провести час».

Нагадаємо, що працівники «Кромберг енд Шуберт» в Житомирі беруть участь у Космічному напівмарафоні до Дня міста,  долаючи дистанції у числі перших. Нещодавно брали участь у благодійному проекті «Біжу за життя», постійно приєднуються до «Велодня», виступають партнерами та спонсорами спортивних заходів. Також успішною є футбольна команда  підприємства «Леви КроШу».

 Фото Влад Безверхий

 

 


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...