Вуличний концерт PIANO EXTREMIST у Житомирі

19.02.2016

З благодійним вуличним концертом 12 лютого до Житомира звітав PIANO EXTREMIST. Це проект однієї людини – активного учасника Революції Гідності, який став музичним символом Майдану.

Піаніст, композитор та виконавець, який принципово не показує своє обличчя, але його музика пробирає слухачів до глибини душі, уже грав для житомирян у травні 2014 року.

Цього разу він презентував на Михайлівські свої власні композиції з першого альбому, зауважуючи, що вже готує другий. Саме на його запис та на поїздки у зону АТО, де PIANO EXTREMIST виступає для військовослужбовців, він і збирає кошти під час подібних виступів.

Розпочався концерт із композиції, яку хлопець зіграв на барикадах Майдану і з якою «засвітився» в інтернеті та зібрав тисячі переглядів.

«Я представлятиму вам кожну свою композицію, розповідатиму про неї, аби викликати у вас певні почуття і повернути до тих подій, після яких і були написані ці мелодії, - відзначив PIANO EXTREMIST.

Зокрема, в Житомирі він заграв композицію «У кожного своя війна», «Іловайськ», «Зима» та інші, присвятивши їх загиблим на Майдані та в зоні АТО, а також рідним та друзям цих героїв.


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...